Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik yönetimi değişti

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik yönetimi değişti

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü görevini Atilla Benli yürütecek.

A+A-

Kamuya ait sigorta ve hayat/emeklilik şirketlerinin birleşmesiyle eylül ayı itibarıyla faaliyete geçen Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik şirketlerinin üst yönetiminde yalınlaşma ve verimlilik anlayışı doğrultusunda değişiklikler gerçekleşti. 

Gerçekleştirilen üst düzey değişim kapsamında:

• Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü görevini Atilla Benli yürütecek.

• Türkiye Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan, Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürü Cenk Kurt, Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emre Bayram, Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Atakan Bektaş ve Acenteler Satış Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Hakan Muştu icrai görevlerinden ayrılarak danışman olarak atandı.

• Türkiye Hayat Emeklilik Teknik ve Operasyon GMY Faruk Gökçen görevinden ayrıldı.

• Finansal Yönetim Genel Müdür Yardımcılığına Mali İşler Direktörü olarak görev yapan  Murat Süzer atandı.

• Türkiye Sigorta Teknik ve Hasar GMY olarak görev yapan Remzi Duman, bu görevlerine ek olarak;  Sağlık Sigortaları biriminin sorumluluğunu da üstlenecek. 

• Strateji ve Dijital Dönüşüm GMY olarak görev yapan Bilal Türkmen, bu görevlerine ek olarak; Türkiye Hayat Emeklilik Teknik ve Operasyon sorumluluğunu da üstlenecek.

• Türkiye Sigorta Pazarlama ve Bankasürans Satış GMY Doğukan Karakaya, Acenteler ve Pazarlamadan sorumlu GMY olarak görev alacak.

• Türkiye Hayat Emeklilik Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri GMY Volkan Sinan, Bankasürans Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenecek.

• Türkiye Hayat Emeklilik Satış Yönetimi GMY Güray Çelik,  Banka Kanalı Satış Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alacak.

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik üst yönetiminde gerçekleşen değişiklikler Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumundaki (SEDDK) gerekli prosedür tamamlandıktan sonra yürürlüğe girecektir.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.