NN Hayat ve Emeklilik'e yeni genel müdür

NN Hayat ve Emeklilik'e yeni genel müdür

NN Hayat ve Emeklilik’in yeni Genel Müdürü Anna Grzelonska oldu

A+A-

NN Hayat ve Emeklilik, halen NN Romanya’nın Genel Müdür’lük  görevini yürüten Anna Grzelonska’nın Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu onayına tabi olmak kaydıyla, 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü  pozisyonunu üstleneceğini duyurdu. Anna Grzelonska, 1 Şubat 2020  tarihi itibarıyla NN Group bünyesinde Performans ve Analiz Başkanı  olarak atanan Marius Popescu'nun ardından Genel Müdür Vekili olarak  görev yapmakta olan Didem Özsoy Dirican’ın yerini alacak.

Grzelonska, sigorta sektörü hakkında derin bir bilgi birikiminin  yanında, değişimi yönlendirmek, insanlar arasındaki ilişkiyi  güçlendirmek ve belirlenen stratejileri uygulamak konusunda oldukça  deneyim sahibidir.

Anna Grzelonska, 2008 yılında Pazarlama ve İletişim Direktörü  olarak NN Group ailesine katıldı ve günümüze kadar üst düzey  pozisyonlarda görevler üstlendi. 2010 yılında NN Polonya’nın

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi  olarak atandı. 2014 yılında NN Polonya’nın Operasyon ve Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilen Grzelonska, müşteri bakış açısının önemi konusunda etkin bir rol  oynayarak, görev aldığı organizasyonun, amaca uygun müşteri  deneyimleri yaratılması yönünde çalışmalar yürüttü.NN'nin bankasürans  kanalında yeniden konumlandırılmasında etkin bir rol oynadı.

2017 yılında NN Romanya Genel Müdürü olarak atandı. Bu görevi  boyunca, güçlü bir yönetim ekibiyle birlikte, koruma ürünlerine,  dijitalleşmeye ve müşteri odaklılık konusunda önemli ilerlemeler  kaydetmeye odaklanarak şirketin Romanya pazarındaki konumunu  güçlendirdi.

Grzelonska, NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü olarak görevine  başlamasının ardından, Şirket’in rekabet gücünü artırarak büyümesini  güçlendirmek için çalışacak.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.