Howden, 'Yılın Broker'ı seçildi

Howden, 'Yılın Broker'ı seçildi

Howden Group,  'Insurance Insider' ödüllerinde 'Yılın Broker'ı  seçildi. Howden TMEA ise, 7'nci Ortadoğu Sigorta Endüstrisi Ödülleri'nde 'Yılın Broker'ı ve 'Yılın Eğitim ve Öğretim Girişimi' kategorilerinde ilk üçe girdi.

A+A-

Howden Group,  'Insurance Insider' ödüllerinde 'Yılın Broker'ı  seçildi. Howden TMEA (Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi) ise, 7'nci Ortadoğu Sigorta Endüstrisi Ödülleri'nde 'Yılın Broker'ı ve 'Yılın Eğitim ve Öğretim Girişimi' kategorilerinde yüzlerce finalist  arasından ilk üçe kaldı.

Dünya çapında 4 bin 500 çalışanı olan Howden Group, Covid-19  salgını nedeniyle küresel finans ve ticaret sisteminin dengelerinin  alt üst olduğu bir yılda geliştirdiği yenilikçi ürünlerle dünyanın en  prestijli sektör ödüllerine damgasını vuruyor. Şirket, Insurance Insider'ın düzenlediği yarışmada 'Yılın Broker'ı ödülünü aldı. Bu  başarı Insurance Insider tarafından yılın brokeri olmakla sınırlı  kalmadı. Howden TMEA, dünyada sigorta sektörünün 'Oscar'ı olarak  bilinen Ortadoğu Sigorta Endüstrisi Ödülleri'nde (MIIA) 'Yılın Broker'ı olarak bu yıl üçüncü kez, yarışmaya bu yıl ilk kez eklenen 'Yılın Eğitim ve Öğretim Girişimi' kategorilerinde de ilk üç finalist  arasında yer aldı. Kazananlar 22 Kasım'da Dubai'de düzenlenecek ödül  töreni ile ilan edilecek. Orta Doğu Sigorta Endüstrisi Ödülleri, 2014  yılından bu yana sigorta sektöründe mükemmelliği yakalamak,  standartları yükseltmek ve profesyonellik olgusunu daha yukarıya  çekmek amacıyla düzenleniyor.

BU BAŞARIYI 'ÖNCE İNSAN' TEMELLİ VİZYONUMUZA BORÇLUYUZ

Howden TMEA CEO'su Atınç Yılmaz  "Grup olarak Insurance Insider  tarafından 'Yılın Broker'ı ödülüne layık görüldük. Buna ek olarak  bölgemizde de yüzlerce finalist arasından iki kritik kategoride ilk  üçte finalist olarak yer alıyoruz. Bu yıl ilk kez eklenen bir kategori  olan 'Yılın Eğitim ve Öğretim Girişimi' kategorisinde de finalist  seçildik. Grubumuzdaki tüm çabalarımızın 'sürdürülebilirlik' anlamında  takdiri sayılabilecek bir durumdayız. Bu gerçekten de en önemli  varlığımız olan çalışanlarımız için 'Önce İnsan' değerimize önem  vermemizin açık bir göstergesi. Covid-19 salgını nedeniyle dünyanın  dengelerinin alt üst olduğu bir dönemde böylesi başarılara imza atmak  gurur verici. Sektörde en üst sıralarda yer almamızı sağlayan tüm  çalışma arkadaşlarımıza ve yöneticilerimize en içten teşekkürlerimi  sunarım." ifadelerini kullandı.
 

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.