Birikimevim’den tamamlayıcı sağlık sigortası hediyesi

Birikimevim’den tamamlayıcı sağlık sigortası hediyesi

Birikimevim, AXA Sigorta ile yaptığı büyük iş birliği çerçevesinde Birikimevim’i öneren müşterilerine tamamlayıcı sağlık sigortası hediye ediyor.

A+A-

Birikime dayalı faizsiz finansman sistemiyle ev ve araç sahibi olmak isteyenlere inovatif çözümler sunan Birikimevim, AXA Sigorta ile yaptığı önemli iş birliğiyle Birikimevim’e referans olan müşterilerine Covid -19’u da kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası armağan ediyor. Böylece Birikimevim, müşterilerini ev sahibi yaparken sağlıklarını da güvence altına alıyor.

Faizsiz finansman sistemiyle bugüne kadar binlerce kişiyi hayallerindeki ev ve araca kavuşturan Birikimevim, AXA Sigorta ile yaptığı büyük iş birliği çerçevesinde Birikimevim’i öneren müşterilerine tamamlayıcı sağlık sigortası hediye ediyor. Birikimevim’in “Sağlık her şeyden değerlidir” anlayışıyla hayata geçirdiği bu özel ve önemli iş birliğiyle tüketiciler, Covid-19 dahil tüm salgın hastalıkları da kapsayan Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasına sahip oluyor. 

Birikimevim’in AXA Sigorta iş birliğiyle hediye ettiği Birikimevim Sağlığım Tamam sigortası ile anlaşmalı özel hastaneler, doktor muayeneleri, laboratuar görüntüleme, fizik tedavi gibi sağlık hizmetlerinden yalnızca devlete ödenen katılım payı ödenerek, ücretsiz bir şekilde faydalanılabiliyor. Covid-19 ve gelecekte yaşanabilecek tüm salgın hastalıkların poliçe güvencesine alındığı Birikimevim Sağlığım Tamam sigortasının, yatarak tedavilerde herhangi bir limiti yok. Ayrıca evde bakım giderleri, suni uzuv giderleri, yardımcı tıbbi malzeme giderleri de yıllık limit teminat ve iştirak oranı dahilinde karşılanıyor.

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.