AvivaSA ürün portföyüne sağlık sigortasını ekledi

AvivaSA ürün portföyüne sağlık sigortasını ekledi

AvivaSA, Acıbadem Sigorta ile işbirliğine giderek, müşterilerine özel sağlık sigortası da sunmaya başladı.

A+A-

AvivaSA, müşterilerinin 360 derece sigorta ihtiyacını karşılamak amacıyla, alanının lider şirketi Acıbadem Sigorta ile işbirliği yaptı. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AvivaSA CEO’su Fırat Kuruca, portföylerine yeni bir ürün eklediklerini vurgulayarak, “Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek için onları sürekli olarak dinliyoruz. Yaptığımız araştırmalarda, müşterilerimizin tek noktadan hizmet almak istediklerini dile getirmesi dikkatimizi çeken bir noktaydı. Müşterilerimizin farklı sigorta ihtiyaçlarını karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla ürün portföyümüze sağlık sigortasını da ekledik. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini artırmayı hedefliyoruz. Yılbaşından bu yana bu amaçla, 9 şehirde 400’e yakın çalışanımıza sağlık sigortası eğitimleri verdik.” dedi.

360 derece bireysel sigortacılık yaklaşımı ve dünya modelleri

360 derece sigortacılığın tüm dünyada, “müşteri odaklılık” yaklaşımı anlamında çok önemli olduğunu vurgulayan Kuruca, sözlerini şöyle tamamladı: “Mevzuat ve müşteri ihtiyaçları doğası gereği sürekli değişiyor. Bu modeli oluştururken, Polonya, Fransa ve Singapur örneklerinden yararlandık. AvivaSA olarak, bireysel emeklilik, hayat sigortaları, ferdi kaza sigortaları gibi bireysel sigortacılık alanının lider ve öncü şirketiyiz. Sağlık sigortası ürün portföyümüzde yer alması gereken önemli bir üründü. Türkiye’nin en gelişmiş direkt satış kadrosuna sahibiz. Bu güçlü ve tecrübeli kadronun, müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edebilme ve en uygun çözümleri sunma konusunda pazarda bir fark yaratacağına inanıyoruz. Güçlü organizasyon yapımız ve Acıbadem Sigorta’nın sağlık alanındaki tecrübesiyle bu modeli hayata geçirdik.”

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.